B-1 Kurs podstawowy 3D - 13 godzin lekcyjnych,
zajęcia prowadzone w grupach do dwóch osób


Terminy:
Dzienny 13 godzin lekcyjnych: od czwartku do piątku w godzinach 9:00-14:30 (2 dni)
Weekendowy 13 godzin lekcyjnych: sobota i niedziela w godzinach 9:00-14:30 (2 dni)

Kurs przeznaczony jest dla osób znających podstawy pracy w Autocadzie / ZwCadzie. Celem kursu jest nabycie umiejętności pracy w trzecim wymiarze Autocada lub ZwCada, poznanie narzędzi służących do tworzenia i modyfikacji brył, możliwości uzyskiwania informacji o parametrach fizycznych i wytrzymałościowych tworzonych obiektów, ale przede wszystkim możliwość łatwego obejrzenia trójwymiarowego projektu przed jego wykonaniem w rzeczywistości. Kurs przygotowuje do fotorealistycznej wizualizacji projektu w Autocadzie lub innym programie. Autocad daje proste możliwości trójwymiarowego projektowania szybko i precyzyjnie oraz dalszą obróbkę w specjalistycznych programach do np. oświetlania obiektu, tworzenia refleksów świetlnych, odbić, a nawet filmów.

Na początku wykonujemy proste projekty, dzięki którym nabierają Państwo swobody w oglądaniu trójwymiarowych elementów i adaptują wzrok do widzenia przestrzennego. Przy okazji poznają Państwo podstawowe bryły tzw. prymitywy i metody tworzenia własnych brył oraz podstawowe operacje wykonywane w przestrzeni. Ta swoboda i umiejętność sterowaniem układem współrzędnych pozwala na równie łatwe i szybkie projektowanie obiektów 3D.

Ze względu na cenę oprogramowania (licencja AutoCAD-a w pełnej wersji, w odróznieniu od w miarę przystępnej ceny za AutoCADa LT - wynosi 1400 Euro netto za rok użytkowania) warto przemyśleć szkolenie w programie ZWCAD, który kosztuje 2000 zł netto za licencję wieczystą, a możliwości w zakresie omawianym na kursie są zbliżone.

Kurs szczególnie polecamy dla osób zajmujących się projektowaniem i produkcją na niewielka skalę i pod indywidualne potrzeby, także pragnących zobaczenia i sprawdzenia projektu bez konieczności wykonywania czasochłonego rzutowania czy rysunku aksonometrycznego.

Pogłębianie i poszerzanie wiedzy proponujemy na Kursie zaawansowanym 3D.

Rejestracja

Opinie o kursach

 

Pliki do pobraniaAby zapisać się na kursZadaj pytanie na naszym forumZapoznaj się z ofertą promocyjna naszych kursów

CSK-MARG MARCIN GOŁĘBIEWSKI - STUDIO-CAD - WARSZAWA - ŻOLIBORZ UL. WŁOŚCIAŃSKA 15 LOK.24

Kurs AutoCAD podstawy | Kurs AutoCAD zaawansowany 2D | Kurs AutoCAD 3D | Wizualizacja | Teoria aranżacji wnętrz
Pakiet MAX | Wszystko o 2D | Wszystko o wydruku | Kurs projektowania wnętrz | Praca z mapami, kartografia
Wykonujemy projekty AutoCad, rysunki DWG, biblioteki CAD, szablony, przerysowywanie projektów
Kurs bazowy 2D - aranżacja | Aranżacja 2D - ujęcie komputerowe | Aranżacja wnętrz 3D - ujęcie komputerowe

Wszelkie prawa zastrzeżone © CSK-MARG MARCIN GOŁĘBIEWSKI