B-2 Kurs zaawansowany 3D, 13 godzin lek.
zajęcia prowadzone w grupach do dwóch osób


Terminy:
Dzienny 13 godzin lekcyjnych: od czwartku do piątku w godzinach 9:00-14:30 (2 dni)
Weekendowy 13 godzin lekcyjnych: sobota i niedziela w godzinach 9:00-14:30 (2 dni)

Celem kursu jest nadanie projektom rzeczywistego wyglądu, z uwzględnieniem materiału z jakiego jest zrobiony, zachowania się światła padającego na obiekt. Kurs jest przeznaczony dla osób, które swoje projekty chcą pokazać w jak najlepszym świetle, klimacie i otoczeniu. Autocad przez wiele lat udoskonalał i wciąż udoskonala techniki wizualizacji pozostając ze swoimi programami liderem na rynku. Zaletą jest łatwośc tworzenia i dopasowywania materiałow.

Na kursie pracujemy z gotowymi modelami 3D także tymi stworzonymi na kursie podstawowym 3D, niezależnie od tego czy zostały wykonane w w AutoCadzie czy ZWCADZIE powlekając je materiałami i oświetlając.

W AutoCADzie możemy wykonać bardzo dobre fotorealistycznej jakości renderingi. Pracować z obszerną biblioteką materiałów wbudowanych jak i tworzyć własne. Trójwymiarowe obiekty jakie otrzymujemy zwykle całkowicie za darmo od producentów wymagają dalszej obróbki. Np. jeżeli otrzymują Państwo trójwymiarową skórzaną sofę w pliku dwg to powinni Państwo otrzymać również mapy bitowe (pliki jpg, tiff itp.) czyli teksturę (odpowiednio przygotowane zdjęcie materiału). Także poza bryłą skórzanej sofy będzie to tekstura skóry, drewna dla podłokietników i chromu dla okuć, ponadto sofa może zostać wykonana w różnych wybarwieniach skóry, drewna ale takze alternatywnych materiałów czyli tkanin zamiast skóry. To Państwa zadaniem będzie dalsze opracowanie obiektu oraz jego oświetlenie i tego uczy ten kurs.

Przed rozpoczęciem zajęć istotne jest określenie wersji AutoCADa ponieważ co kilka lat program w tym zakresie ulega olbrzymim modyfikacją i kurs przyniesie efekty na zgodnych wersjach, preferujemy uczestników z własnym laptopem i oprogramowaniem gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniego oprogramowania. Nie łaczymy kursantów pracujących na wersji 2013-2015 z kursantami pracującymi na wersjach 2016-2017. Starsze wersje nie są obsługiwane przez aktualne systemy operacyjne W7/9/10.

Rejestracja

Opinie o kursach

 

Pliki do pobraniaAby zapisać się na kursZadaj pytanie na naszym forumZapoznaj się z ofertą promocyjna naszych kursów

CSK-MARG MARCIN GOŁĘBIEWSKI - STUDIO-CAD - WARSZAWA - ŻOLIBORZ UL. WŁOŚCIAŃSKA 15 LOK.24

Kurs AutoCAD podstawy | Kurs AutoCAD zaawansowany 2D | Kurs AutoCAD 3D | Wizualizacja | Teoria aranżacji wnętrz
Pakiet MAX | Wszystko o 2D | Wszystko o wydruku | Kurs projektowania wnętrz | Praca z mapami, kartografia
Wykonujemy projekty AutoCad, rysunki DWG, biblioteki CAD, szablony, przerysowywanie projektów
Kurs bazowy 2D - aranżacja | Aranżacja 2D - ujęcie komputerowe | Aranżacja wnętrz 3D - ujęcie komputerowe

Wszelkie prawa zastrzeżone © CSK-MARG MARCIN GOŁĘBIEWSKI