U-1 Kurs 2D - 7 godzin lekcyjnych

Kurs przeznaczony jest dla osób pracujacych i radzących sobie w programie AutoCAD, ale odczuwających potrzebę uporządkowania wiadomości, podsumowania tego co już wiedzą ale także zmieniających wersję programu na najnowszą. Polecamy ten kurs przedewszystkim dla osób, które zamierzają rozpocząc nasze kursy z pominięciem kursu podstawowego. Ponieważ program daje spore możliwości personalizacji zachęcamy aby przed zaawansowanycm etapem zapoznać się z naszą filozofią pracy dzięki czemu będą się Państwo komfortowo czuli na dalszym etapie. Omawiamy następujące zagadnienia:

Optymalna konfiguracja programu, wyjaśnienie mechanizmów jego działania. Metody wprowadzania współrzędnych. Poznajemy sposoby rysowania wykorzystujące lokalizacje względem obiektu (koniec, symetria, centrum, od, punkt przecięcia ...) wpowiązaniu z ustawieniami biegunowymi i śledzeniem.

Omawiamy indywidualnie zaprojektowane style tekstu, style wymiarowania, wielolinii odniesienia, style tabeli, warstwy, prawidłowe parametry rysunku, oraz gotowy arkusz do wydruku projektu w odpowiedniej skali niezaleznie od jednostki w jakiej jest on wykonywany.

Wyjaśniami różnice między projektami wykonywanymi metodami klasycznymi lub przy użyciu programów alternatywnych a pracą w AutoCAD-dzie z użyciem najnowszych technik. Indywidulanie informujemy które techniki i rozwiązania są już przestarzałe choć wciąz dostępne i powszechnie używane a które polecamy.

Celem zajęć jest rozwianie wątpliwości co do słuszności swoich rozwiązań i ewnetualnie zachęcenie do stosowania najnowszych technik.

AutoCAD jest programem w niektórych miejscach skomplikowanym ponieważ umozliwia wykonanie projektu zarówno metodami sprzed 20 lat jaki i najnowszymi, wskazówki dawane przez producenta często są nieaktualne i potrafią wprowadzić w ślepy zaułek, dlatego mając doświadczenie od 1996 roku przeprowadzimy Państwa najkrótszą i najbezpieczniejszą drogą do wykonia projektu z sukcesem.

Posiadamy najnowsze wersje oprogramowania w polskiej wersji językowej, na życzenie możemy przeprowadzić kurs na starszej wersji (maksymalnie 3 lata wstecz) oraz w wersji angielskiej.

Szkolenia najlepiej sprawdzą się wśród osób wykonujących projekty w wersji co najmniej 2008 (preferowana wersja to AutoCAD LT 2015 lub wyższa).

Na życzenie kurs może na fakturze zostać doliczony do kolejnego szkolenia z dopiskiem rozszerzony lub uzupełniający np. Kurs zaawansowany AutoCAD - rozszerzony. (Może to być istotne dla osób finansowanych przez firmę, ale ubiegających się o jedno szkolenie).

Pogłębianie i poszerzanie wiedzy proponujemy na Kursie zaawansowanym 2D, D-1 Architektura i Budownictwo, D-2 Geodezja i Mapy lub Kursie podstawowym 3D.

Rejestracja

Opinie o kursach

 

Pliki do pobraniaAby zapisać się na kursZadaj pytanie na naszym forumZapoznaj się z ofertą promocyjna naszych kursów

CSK-MARG MARCIN GOŁĘBIEWSKI - STUDIO-CAD - WARSZAWA - ŻOLIBORZ UL. WŁOŚCIAŃSKA 15 LOK.24

Kurs AutoCAD podstawy | Kurs AutoCAD zaawansowany 2D | Kurs AutoCAD 3D | Wizualizacja | Teoria aranżacji wnętrz
Pakiet MAX | Wszystko o 2D | Wszystko o wydruku | Kurs projektowania wnętrz | Praca z mapami, kartografia
Wykonujemy projekty AutoCad, rysunki DWG, biblioteki CAD, szablony, przerysowywanie projektów
Kurs bazowy 2D - aranżacja | Aranżacja 2D - ujęcie komputerowe | Aranżacja wnętrz 3D - ujęcie komputerowe

Wszelkie prawa zastrzeżone © CSK-MARG MARCIN GOŁĘBIEWSKI