powyższy rysunek pokazuje przykładowy projekt jaki absolwent kursu powinien być w stanie wykonać zwymiarować i wydrukować w skali. Jest to jedncześnie pierwszy etap wykonania projektu aranżacji wnętrz, który jest kontynuowany na dalszych etapach: aranżacji 2d lub 3D.

W trakcie szkolenia korzytamy, z komercyjnej najnowszej wersji AutoCada LT, najczęściej używanego na świecie programu w branży architektoniczno-budowlanej

AR-1 Kurs bazowy, 20 godzin lekcyjnych


Terminy:
Dzienny 20 godzin lekcyjnych: od poniedziałku do środy w godzinach 9:00-14:30 (3 dni)
Weekendowy 20 godzin lekcyjnych: piątek 18:15-21:00 sobota i niedziela w godzinach 9:00-15:30 (3 dni)

PROGRAM KURSU BAZOWEGO WSTĘP DO
KOMPUTEROWEJ ARANCJI WNĘTRZ:

 

NA KURSIE OMAWIANE SĄ WYŁĄCZNIE ZAGADNIENIA ZWIĄZANE Z WYKONANIEM PROJEKTÓW 2D W PROGRAMIE AUTOCAD. NIE SĄ OMAWIANE ŻADNE ZAGADNIENIA Z TEORII PROJEKTOWANIA WNĘTRZ. SZKOLENIE PRZEZNACZONE JEST DLA OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ ARANŻACJĄ ZARÓWNO PROFESJONALNIE JAK I HOBBYSTYCZNIE ORAZ STUDENTEK I STUDENTÓW WYDZIAŁÓW ARANŻACJI I PROJEKTOWANIA WNĘTRZ.

Kurs prowadzony jest od podstaw nie jest wymagana znajomosc programu natomiast oczekujemy znajomości podstaw obsługi komputera, otwierania i zapisywania plików, sprawnego posługiwania się myszka i klawiaturą.

Już w ciągu kilku pierwszych godzin uczestnicy szkolenia potrafią optymalnie skonfigurować program, zarówno podstawowe jak i najbardziej zaawansowane techniki rysowania. Poznają zasady korzystania z dostępnych przyborów i narzędzi.

Zaledwie kilka kolejnych godzin pozwala poznać większośc narzędzi jakimi posługują się projektanci tworząc projekty 2D. Kolejne 2 godziny przeznaczone są na trening i wykonanie samodzielnych ćwiczeń.

Następnym etapem jest tworzenie projektu zawierającego warstwy (takie jak ściany, wymiary, osie, kraeskowanie), wymiarowanie.

Ostatnim etapem jest przygotowanie projektu do wydruku.

Ta część kursu to przedewszystkich poznanie programu AutoCAD w stopniu wymaganym do kontynuacji na kursie Aranżacji 2D. Zakres materiału jest taki sam jak na kursie podstawowym A1

 

 

Rejestracja

Opinie o kursach

 

Pliki do pobraniaAby zapisać się na kursZadaj pytanie na naszym forumZapoznaj się z ofertą promocyjna naszych kursów

CSK-MARG MARCIN GOŁĘBIEWSKI - STUDIO-CAD - WARSZAWA - ŻOLIBORZ UL. WŁOŚCIAŃSKA 15 LOK.24

Kurs AutoCAD podstawy | Kurs AutoCAD zaawansowany 2D | Kurs AutoCAD 3D | Wizualizacja | Teoria aranżacji wnętrz
Pakiet MAX | Wszystko o 2D | Wszystko o wydruku | Kurs projektowania wnętrz | Praca z mapami, kartografia
Wykonujemy projekty AutoCad, rysunki DWG, biblioteki CAD, szablony, przerysowywanie projektów

Wszelkie prawa zastrzeżone © CSK-MARG MARCIN GOŁĘBIEWSKI